Jak sestavit fotbalové hřiště?

Nevíte, co potřebuje správné fotbalové hřiště? Nebo hledáte vhodné příslušenství na fotbal? Níže nabízíme jednoduchý návod na to, jak si sestavit fotbalové hřiště a vše, co k tomu patří.

Seznam věcí k sestavení fotbalového hřiště

  1. branky
  2. sítě
  3. míč
  4. doplňující příslušenství

 

Popis badmintonového hřiště

Fotbal patří mezi sporty, které se hrají na trávníkové ploše ve tvaru obdélníku. Hrací plocha se pohybuje v rozmezí 90 – 120x45 – 90 metrů. Plocha, na které se hráči pohybují je ve středu rozdělena čárou, které se říká středová čára, na jejímž středu je vyznačena středová značka a kolem ní je středový kruh.

Na každé polovině hrací plochy jsou branky, které jsou propletené sítí. Všechny branky musí být bílé a stejně široké. U branek jsou vyznačeny pokutové značky a branková území.

Uvnitř pokutového území je kruhový oblouk se středem v pokutové značce a poloměrem 9,15 metrů.

V každém rohu hřiště jsou vyvěšeny praporky. Kolem každého praporku je vyznačen čtvrtkruh. Fotbal se hraje s míčem o hmotnosti cca 410 a 450 gramů.

Další důležitou součástí vybavení je tzv. doplňující příslušenství, kde patří například lajnovačka, střídačka nebo hliníkové zábradlí.

Nevíte si se sestavením hřiště rady? Objednejte si naši montážní služby a my vám celé hřiště postavíme sami. Tel: 739 283 963